روغن خراطین و روغن زالو، 2 نمونه از روغن های طبیعی می باشند که در طب سنتی برای بزرگ کردن سایز اندام های کوچک بدن مورد استفاده قرار می گیرند. آشنایی با تفاوت روغن خراطین و روغن زالو یکی از مهمترین دغدغه خریداران این روغن ها می باشد، چرا که این خریداران اغلب نمی دانند مهمترین تفاوت روغن خراطین و روغن زالو در چیست. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کرده ایم ضمن معرفی ویژگی های این روغن ها، مهمترین تفاوت روغن خراطین و روغن زالو را بیان کنیم تا در زمان خرید این روغن ها اطلاعات کاملتری داشته باشید و همان روغنی را که مدنظر شما می باشد را خریداری نمایید. پس اگر تاکنون با تفاوت روغن خراطین و روغن زالو آشنایی نداشته اید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تفاوت روغن خراطین و روغن زالو آشنا کنیم.

روغن زالو چیست و چه ویژگی های دارد؟
روغن زالو و یا همان leech oil یکی از بهترین و پرکاربردترین روغن هایی می باشد که از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها در طب سنتی استفاده می شود. این روغن با استفاده از پودر زالویی که خشک شده است، ساخته می شود که هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده می باشد. به طور کلی هدف اصلی استفاده از روغن زالو، بزرگتر کردن سایز برخی از اندام های بدن مانند لب، باسن و همچنین سینه می باشد. به طوری که اگر خانم ها روغن زالو استفاده نمایند، در بدن آنها هورمون تستوسترون افزایش پیدا می کند که افزایش این هورمون در نهایت منجر به رشد و بزرگتر شدن سایز سینه ها می شود.

همانطور که گفته شد این روغن برای آقایان هم کاربرد دارد. یکی از مهمترین کاربردهایی که این روغن برای آقایان دارد این است که قطر و طول آلت جنسی آقایان با مصرف این روغن افزایش پیدا می کند و علاوه بر این، قدرت جنسی آنها نیز تا حد بسیار زیادی افزایش می یابد. به همین دلیل در بسیاری از مواقع به آقایانی که از مشکلات جنسی رنج می برند، توصیه می شود که از روغن زالو برای افزایش قوای جنسی خود استفاده نمایند.